Malování na obličej

 Stejně jako zdobení šperky, se již mnoho staletí lidé zdobili malováním na kůži. Již ve starověkém Egyptě si ženy malovaly oči a různé ornamenty na tělo.

 Malování na obličej jak ho známe dnes je v podstatě pořád stejné, děti touží být alespoň na chvilku zvířetem, vílou, princeznou, nebo komiksovým hrdinou, už jen chybí to čínské jeviště. Malování dospělých a tvorba jednoduchých maskérských efektů zde také najdete.íchaly různé hlinky s příměsí kovů a pryskyřic, kterými si vytvářely výrazné líčení. Buď to mělo smysl rituální, zastrašovací, nebo zkrášlovací.Například historie čínského divadla, která ukazuje na vliv malované masky na prezentaci herce.  Domorodé malování mělo na druhé straně ukázat příslušnost k určitému kmeni, nebo naopak u japonských Gejš ukázat společenské postavení. 

 Veškeré materiály jsou dermatologicky testované a určené k profesionálnímu použití na obličej a tělo. Větší akce realizujeme spolu s báječnou kolegyní Petrou Přibylovou, k dispozici máme vlastní stan, včetně vnitřního vybavení, profesionální barev, štětců a vlastních nabídkových listů. 

 V případě Vašeho zájmu mne prosím kontaktujte a vytvořím pro Vás nabídku přesně na míru pro Vaši akci.